739388777
CZ / EN / RU

Zdravé bydlení pro vyšší kvalitu života


Moderní a zdravé bydlení od JRD začíná pečlivou volbou lokality s veškerou občanskou vybaveností. Teprve poté se zaměřujeme na širší urbanistické pojetí projektu tak, aby poskytoval svým obyvatelům co nejkomfortnější zázemí. Největší důraz klademe na kvalitu vnitřního prostředí.

Interiéry navržené pro maximální pohodlí

Všechny naše energeticky úsporné byty navrhujeme tak, aby vytvářely skutečně pohodlný domov. Mají prostorné hlavní obytné místnosti s jižní orientací, zvýšené stropy na 2,7 m a nadstandardně velká okna, která zajistí dostatek slunka a denního světla. V našich projektech nesmí chybět úložné prostory a používáme jen kvalitní přírodní materiály zaručující zdravé a komfortní  bydlení.

Příjemné vnitřní klima po celý rok

Speciální systém vytápění s rekuperací tepla spolu s kvalitními izolacemi zajišťují příjemné – a především stálé – teploty v zimě i v létě. V horku udrží teplotu pod 27 °C a v případě delšího výpadku vytápění v mrazech neklesne teplota pod 18 °C. Stálá cirkulace vzduchu zamezuje nejen výkyvům teplot, ale také teplotním rozdílům mezi podlahou a stropem – už žádný pocit studených nohou!

Čerstvý vzduch díky automaticky řízenému větrání

Řízený systém automatického větrání se postará o stálý přísun čerstvého vzduchu, aniž byste museli otevírat okna. Vyhnete se tak nepříjemnému průvanu. Vzduch přitom prochází přes prachové a případně pylové filtry – s klidem tedy můžete odložit prachovku a alergici starosti a kapesník. Systém navíc udržuje nízkou hladinu CO2. Ve vašem novém domově od JRD si tak při spánku dokonale odpočinete a přes den budete méně náchylní k únavě.

Optimální vlhkost brání množení mikrobů

Víte, že průměrná rodina vyprodukuje až 10 litrů vodních par denně? Uvolňují se při vaření, mytí nádobí, koupání, praní, sušení prádla i z živých rostlin a lidí. V bytech od JRD udržuje optimální hladinu vlhkosti řízené větrání doplněné citlivým čidlem. Snižuje tak riziko vzniku plísní a množení bakterií nebo roztočů.

Útulný domov nerušený hlukem z ulice

Kvalitní izolace a okna s trojskly, která díky systému větrání nemusíte otevírat, zajišťují dokonalé odhlučnění interiéru, což dotváří jeho intimní a útulnou atmosféru. Hluk z ulice vás nebude rušit při spánku ani denní práci či hrách s vašimi dětmi.

Ke zdravému bydlení samozřejmě patří i zelené okolí každého projektu. Dbáme na to, abyste přímo u domu našli dostatek vzrostlé zeleně a v blízkosti možnost aktivního odpočinku v přírodě. Přečtěte si i další důvody, proč bydlet s JRD, nebo se rovnou podívejte na nabídku bytů na prodej v Praze.