739388777
CZ / EN / RU
  • General Information

Bydlete zdravě v souladu s přírodou

Realizace:
celkem 3 byty
4+kk o velikostech 99 -125 m2
Zahájení výstavby: 1Q/2014
Plánované dokončení výstavby: 1Q/2015

Energeticky pasivní viladům naleznete v příjemné a klidné lokalitě městské části Praha-Uhřiněves a díky své jedinečné a originální architektuře Vám nabídne moderní a přitom zdravé bydlení v Praze. Pokud toužíte po krásném bydlení, které je spojeno s přírodou, potom Vila Uhříněves splní všechna Vaše očekávání. Jako u všech našich projektů i u Vily Uhříněves dbáme na to, aby energeticky pasivní bydlení, poskytující našim klientům mimo jiné výhody v podobě života ve zdravém vnitřním prostředí, podstatné úspory v nákladech na bydlení a promyšlené dispozice bytů, bylo doplněno také možností každodenního kontaktu s přírodou. Právě proto jsme zvolili lokalitu Uhříněvsi s parkem Obora v sousedství.

Slunné byty pro zdravý život

Energeticky pasivní viladům nabízí pouze 3 byty v dispozici 4+kk a o velikosti 99 až 125 m2. Samozřejmostí jsou prostorné balkóny, předzahrádky či terasy, které svým majitelům poskytnou příjemný azyl pro odpočinek a relaxaci. Všechny byty jsou navrženy tak, aby splňovali maximální požadavky na pohodlné a komfortní bydlení a poskytovali dostatek prostoru a světla pro každodenní aktivity svých majitelů. Z tohoto důvodu je převážná část obývacích pokojů prosluněna nadstandardním prosklením orientovaným na jih, který poskytuje nejen dostatek slunečního světla, ale i jedinečný výhled do přilehlého parku Obora. Každý byt také disponuje prostorným sklepem a garážovým stáním.

Nízké náklady na vytápění. Komfort pro každého.

Ve všech bytech jsou použity moderní technologie a materiály, jako například vzduchotechnika s rekuperací tepla, dřevěná okna s trojskly či nadstandardní zateplení domu. Budoucí majitelé ocení nízkou spotřebou energií, což budoucím majitelům zaručuje ekonomické úspory a pozitivní přístup k životnímu prostředí. Důkazem je štítek A energetické náročnosti budovy (velmi úsporná) a energeticky pasivní standard domu. Hlavní předností je řízená výměna čerstvého vzduchu a s tím související kvalita vnitřního prostředí s velmi příznivým vlivem na zdraví.