739388777
CZ / EN / RU

Nové byty Praha 5

Novostavby na Praze 5 vynikají nejen výbornou polohou vzhledem k centru metropole, ale také krásným prostředím plným zeleně. Zahrnuje širokou oblast od Řeporyjí přes Zličín až po Velkou Chuchli. Centrem městské části je Smíchov, kde najdeme autobusové i vlakové nádraží a obchodní zónu.

Nové byty na Praze 5 jsou výbornou volbou pro všechny, kdo preferují městský život s možností aktivní relaxace v přírodě. Hledáte-li i další lokality, podívejte se na kompletní nabídku našich bytů na prodej v Praze.

Praha - Prokopské údolí

Mezi nejkrásnější lokality Prahy 5 bezpochyby patří Přírodní rezervace Prokopské a Dalejské údolí. Naše nové domy a byty na Praze 5 exkluzivně vznikají přímo na okraji této cenné nádherné přírodní památky.

Vily Diamantica

Vily Diamantica

7 luxusních vil vzniká v exkluzivní lokalitě Prokopského údolí. Velkorysá dispoziční řešení, luxusní vybavení a nejmodernější technologie splní vaše představy o ideálním bydlení na celý život.

Rezidence Trilobit

Rezidence Trilobit

Unikátně architektonicky řešený bytový projekt s travnatou střechou je citlivě vsazen do neposkvrněné přírody Prokopského údolí. Nabídne luxusní bydlení v soukromí v neustálém kontaktu s přírodou.

Byty Semmering

Byty Semmering

Energeticky pasivní bytový dům ve vlastní zahradě s potůčkem na okraji Prokopského údolí. Nabídne klidné bydlení i možnost aktivního odpočinku v přírodě.

Check out our projects in other parts of Prague

Find your apartment in Prague