739388777
CZ / EN / RU

Nové byty Praha 10

Nové byty na Praze 10 se těší velkému zájmu. Tato lokalita na jihu Prahy je známá klidným prostředím se širokými možnostmi volnočasového vyžití a dobrou dostupností centra metropole. Zahrnuje širokou oblast od Vršovic přes Strašnice a Malešice až po část Záběhlic. Sousedí s Prahou 4.
Podívejte se na nabídku všech našich bytových projektů v Praze!

At pri feugiat denique tincidunt. Duo nihil nonumes te, ex per dicat regione. Ne mel ridens aperiri invidunt, no suas eirmod nam. His ex conceptam neglegentur voluptatibus.

Praha Malešice

Z novostaveb na Praze 10 aktuálně nabízíme krásné byty v Malešicích. Projekt Ecocity vzniká na nádherném místě mezi Malešickým parkem a lesem.

Projekt ECOCITY

Projekt ECOCITY

Oblíbený projekt bytových domů nabízí klidné bydlení mezi Malešickým parkem a lesem. Díky nejmodernějším technologiím zajistí výraznou úsporu energií a zdravé vnitřní prostředí v každém bytě.

Projekt ECOCITY II

Projekt ECOCITY II

II. etapa úspěšného developerského projektu Ecocity – Malešice nabídne moderní bydlení bez kompromisů pro vaši rodinu. Nádherný areálu s vlastním parkem a dětskými hřišti si zamilujete. V Ecocity – Malešice najdete svůj dokonalý domov.

Připravované projekty

Projekt ECOCITY III

Projekt ECOCITY III

3. etapa bytového projektu Ecocity – Malešice nabídne jak menší byty 1+kk a 2+kk, tak i velké luxusní byty se zatravněnou terasou. Bytový projekt opět vzniká v pasivním energetickém konceptu.

Praha Strašnice

Strašnice mají výhodnou polohu nedaleko centra metropole, zároveň však patří ke klidnějším pražským částem. Najdeme tu nádherné prvorepublikové vily i oblíbené pražské parky.

Vila Na Výsluní

Vila Na Výsluní

Luxusní vila v překrásné zahradě nabídne komfortní, energeticky pasivní bydlení v 15 nových bytech. Nastěhujte se do klidné vilové čtvrti jen 5 minut od centra Prahy!

Check out our projects in other parts of Prague

Find your apartment in Prague