739388777
CZ / EN / RU

Projekt Trilobite Residence, Prague 5 - Prokop ValleyLUXUS A KOMFORT
S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ
Trilobit logo

Architektonicky naprosto unikátní projekt, na dosah nedotčené přírody, a přitom nedaleko centra Prahy – to je Rezidence Trilobit. Vyrůstá na okraji nádherného Prokopského údolí jen pár kroků od přírodní rezervace, v městské části Hlubočepy v Praze 5. Krásné, úsporné, nevšedně řešené bytové domy, představují bydlení nové generace.

 • ENERGETICKY VÝHODNÉ ENERGETICKY VÝHODNÉ
  Nízkoenergetické vytápěcí technologie, řízené větrání i kvalitní izolace jsou zárukou nízkých nákladů.
 • DŘEVĚNÁ OKNA DŘEVĚNÁ OKNA
  Kvalitní materiály ke kvalitní stavbě náleží. Příkladem jsou dřevěná okna s izolačními trojskly.
 • JEDINEČNÉ ZAHRÁDKY JEDINEČNÉ ZAHRÁDKY
  Prostorné předzahrádky i střešní zahrady najdete téměř u každého bytu.
 • DĚTSKÁ HŘÍŠTĚ DĚTSKÁ HŘÍŠTĚ
  Myslíme i na vaše děti. Součástí projektu jsou i parčíky určené ke hře i odpočinku.
Trilobit - flat
Trilobit - flat
Prokop valley

Lokalita snů

Kousek do přírody, kousek do města. Místo, kde budete mít své soukromí, klid a zároveň nebudete muset trávit denně spoustu času na cestě. Dobré dopravní spojení do centra města a jen pár minut vzdálené obchody (nákupní centrum Nový Smíchov je vzdáleno cca 10 min.), služby jsou totiž velkým benefitem tohoto bydlení.

Dojezdové vzdálenosti do práce i za nákupy se tak výrazně zkracují a vy budete mít mnohem více času na své blízké nebo koníčky a záliby.

Trilobite - outside

Zdravé bydlení s ohledem k přírodě

Záleží vám na prostředí, ve kterém žijete? Nám také, a proto stavíme ekologicky. Rezidence Trilobit je důkazem filozofie společnosti JRD – spojení zdravého a pohodlného bydlení, úspor díky použití nízkoenergetických technologií a stavění s respektem k okolí a přírodě.

Neupřednostňujeme dokonalý komfort bydlení, ale i nízké provozní náklady díky špičkovým technologiím:

 • systém řízeného větrání s rekuperací tepla
 • teplovodní systém vytápění čerpadly typu země – voda s geotermálními sondami
 • kvalitní izolace, dřevěná masivní okna s trojskly
Bydlení jako z vašich snů: romantika, luxus a příroda všude kolem
Rezidence Trilobit
Trilobite - flat

Byty promyšlené do detailu

Rezidence Trilobit je architektonický skvost, který potěší už na první pohled svou jedinečností. Našim cílem bylo vytvořit nadstandardní bydlení, které citlivě splyne s okolní krajinou Prokopského údolí. K přízemním bytům náleží předzahrádky, k ostatním pak střešní zatravněné zahrady a slunné terasy.

Prostorné byty mají promyšlené dispozice a obytné pokoje jsou orientovány na jih. Vyšší světlá výška stropů dodává bytům vzdušnost. Mysleli jsme i na tolik potřebné úložné prostory.

Kvalitní bydlení si zaslouží kvalitní materiály. Příkladem jsou dřevěná okna s izolačními trojskly. Více o standardech bytu si přečtete zde.

Trilobite - from height

Zeleň, kam se podíváte

Dopřejte si nekončící možnosti relaxace, přesně to totiž náš moderní projekt nabízí. Zeleň najdete doslova všude. V parčíku mezi domy, na zatravněných terasách i v blízkém okolí vašeho domu.

Vaše děti budou moci vyrůstat uprostřed přírody, která svádí k těm nejlepším hrám. Strávit odpoledne s rodinou v přírodě je víc než snadné, stačí vyjít z domu… Pěšky, na kole, se psem. Může být v Praze pro rodinu podnětnější místo, než je toto?

Kontaktujte nás


JRD S.R.O. +420 777 889 955
Korunní 810/104 PO - PÁ:
101 00 Praha 10 08:00 - 20:00