739388777
CZ / EN / RU

Nové byty Malešice – Praha 10

Byty v Malešicích na Praze 10 jsou ideální volbou pro všechny, kdo hledají klidné bydlení v zeleni s možností využít veškeré výhody městského života. V místě najdete plnou občanskou vybavenost včetně několika sportovišť a řadu nákupních možností.

Oceníte také výbornou dostupnost centra metropole, a to i v nočních hodinách. Nově revitalizovaný Malešický park, stejně jako místní les, přímo vybízejí k aktivnímu odpočinku. Podívejte se na všechny volné byty na prodej v Praze, které právě nabízíme.

Realizované projekty

Projekt ECOCITY

ECOCITY

Chcete bydlet mezi Malešickým parkem a lesem, v klidné lokalitě plné zeleně? Zvolte bydlení v úspěšném projektu energeticky pasivních bytových domů. Řešení každého bytu jsme promysleli do posledního detailu.

Projekt ECOCITY II

ECOCITY II

Druhá etapa úspěšného bytového projektu Ecocity – Malešice nabídne zdravé bydlení bez kompromisů pro celou vaši rodinu v nádherném areálu s vlastním parkem a dětskými hřišti. V Ecocity – Malešice najdete svůj ideální domov.

Připravované projekty

Projekt ECOCITY III

ECOCITY III

3. etapa oblíbeného projektu Ecocity – Malešice nabídne jak menší byty 1+kk a 2+kk, tak i velké luxusní byty se zatravněnou terasou. Bytový projekt opět vzniká v pasivním energetickém standardu. Provozní náklady tak klesnou až o 85 % oproti běžným novostavbám.

Check out our projects in other parts of Prague

Find your apartment in Prague